Львовский музей пива

Львовский музей пива

Поиск Гостиницы во Львове

VISA & MASTERCARD online payment
Район:

Заезд: 17.09.2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
             
             
             
             
             
             
Выезд: 18.09.2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
             
             
             
             
             
             
Кол-во комнат:

1. комната:

Взрослые: Дети:

Hotels in Lviv

Lviv Hotels Online - online reservation hotels in Lviv, Save up to 50% on your booking, best Lviv cheap Hotel Deals. A convenient search of Hotels in Lviv, comfortable payment conditions, instant confirmation of booking directly from the hotel to your email address - all this you will be able to find in the center of booking Hotel in Lviv.

Львовский музей пиваГлавная - Туры / Экскурсии - Львовский музей пива

Львовский музей пива


Перший в Україні Музей пивоваріння, міститься в будівлі ХІХ ст. Музей запрошує вас здійснити подорож в історію виготовлення та споживання пива не лише на теренах нашої країни, але й по всьому світу, починаючи із стародавніх часів до сучасності. Основна ідея музею - показати відвідувачам традиції пивоваріння Львівщини через музейні пам'ятки і ще раз підтвердити, що пивоваріння у Львові має давні традиції, що дає право називати місто українською пивною столицею.

У музеї представлена ексклюзивна колекція різноманітних експонатів серед яких можна побачити давні пивні пляшки з тисненими на склі фірмовими марками; старовинні пивні кухлі, що походять з різних країн Європи і виготовленні в різних стилях; бочки для перевезення пива...

Для відвідувачів музею передбачена можливість перегляду відеофільму про найстарішу пивоварню в Україні, відвідати дегустаційний зал, який порадує усіх любителів пива асортиментом пива “"Львівське"” .
This service is brought to you by Business Travel Group.
| Корзина | Вход | Как заказать | Сотрудничество | Информация