Готелі та хостели до ваших послуг!

Готелі та хостели до ваших послуг!

Search Hotel in Lviv

VISA & MASTERCARD online payment
Area:

Arrival: 25.11.2020
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
             
             
             
             
             
             
Departure: 26.11.2020
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
             
             
             
             
             
             
Room quantity:

Room 1:

Adults: Children:

Hotels in Lviv

Lviv Hotels Online - online reservation hotels in Lviv, Save up to 50% on your booking, best Lviv cheap Hotel Deals. A convenient search of Hotels in Lviv, comfortable payment conditions, instant confirmation of booking directly from the hotel to your email address - all this you will be able to find in the center of booking Hotel in Lviv.

About usHome - About us

Готелі та хостели до ваших послуг!

04.11.2020

Готелі та хостели до ваших послуг!

Хостели - це відносно новий підхід в організації готельного та туристичного бізнесу, особливо на пострадянському просторі. Відмінною рисою хостелів є можливість тісного спілкування з сусідами, і саме цей факт є основною маркетинговою стратегією компанії, які впроваджуються в цю сферу. Господарі закладів всіляко сприяють взаємовідносинам, які виникають між постояльцями і організовують всілякі громадські місця на території хостелів для спільного проведення часу. Одним із прикладів такого бізнес-проекту може бути будь-який хостел. Але це не єдина відмінність хостела від готелю.

Хостели - це соціальні заклади і не тільки з точки зору вартості проживання і наявності багатомісних номерів. Соціальною складовою хостелів є наявність суспільної кухні. Правда, це незвичайна кухня в гуртожитку, сучасний її варіант. Кухні хостелів зазвичай оснащені за останнім словом побутової техніки, і мешканців досить купити необхідні продукти і приготувати будь-яку страву самому. Крім того, в цих закладах зазвичай є невеликий затишний бар, а для любителів сніданку в ліжко багато хостелів передбачають і ці побажання постояльців.

Звичайно, основною перевагою в період економічної нестабільності є мінімальна вартість проживання, що поєднується зі зручним розташуванням. Що особливо важливо в великих містах і мегаполісах. Готель краще, ніж якийсь там хостел, і тому дорожче, говорити про це не має сенсу, так як ці два види закладів практичної конкуренції один одному не становлять. Хостели призначені для людей, які не проводять час в номерах, а цілий день зайняті екскурсіями або відвідуванням театрів і музеїв. Для тих, кому потрібно переночувати і на зекономлені кошти, наприклад, купити недорогі залізничні квитки Вінниця на найближчий потяг або активний відпочинок.

Але не варто забувати, що сучасні міні-готелі або хостели можуть в залежності від категорії надати своїм клієнтам і окремий номер, і обслуговування не гірше ніж в деяких багатозіркових готелях. Хостели надають також всі необхідні послуги в сфері комунікацій, починаючи зі звичайного факсу і закінчуючи доступом до інтернету через wi-fi мережі. А єдине, чого не буває в хостелах, так це-шикарного ресторану, але його замінюють нові знайомства і приємні бесіди на громадській кухні.


Back
This service is brought to you by Business Travel Group.
| Basket | Login | How to book | Cooperation | Information